Gökbilim Dükkanı

National Geographic 130 Aynalı Teleskop

Facebooktwittergoogle_plusredditlinkedintumblrmail

Gökcisimlerine yakından görüp gözlemleyebileceğiniz güçlü ve hesaplı bir teleskop arıyorsanız aynalı newtonian bir teleskop olan National Geographic 130, tercih edebileceğiniz bir teleskop. 130 mm çapında ışık toplayıcı aynaya sahip bu teleskop ile; Ay yüzeyini inceleyebilir, Ülker gibi yıldız kümelerine detaylı biçimde bakabilir, Satürn’ün halkalarını görebilir, Jüpiter, Venüs gibi gezegenleri gözlemleyebilir, galaksiler ve nebulaları inceleyebilirsiniz.

2 adet göz merceği ve büyütme oranını artıran barlow lens ile birlikte gelen teleskop, 5×24 bulucu dürbünü ve rahat kullanımlı manuel kundağı sayesinde gökcisimlerini kolayca bulup gözlem yapma imkanı sağlıyor.

Fiyatı: 940 tl (KDV dahildir) Not: Bu ürün tükenmiştir. Geçici bir süreliğine yerine, 1.239 liraya satılan Meade Polaris EQ modeli teleskobu, yine 940 tl’den veriyoruz: http://www.kozmikanafor.com/meade-polaris-127eq/

Satın almak ya da bizimle ileşitime geçmek için gokbilimdukkani@gmail.com mail adresi ya da aşağıdaki form üzerinden bağlantı kurabilir, bilgi alabilirsiniz.

astromed-siyah-logo-300x64Kozmik Anafor Gökbilim Dükkanı’nda yer alan tüm ürünler, 
Türkiye resmi distribütörü Astromed’in 2 yıl garantisi altındadır.

SATIN ALIN veya DANIŞIN
** zorunlu alanı gösterir