Ülkemizin en önemli uzay etkinliklerinden biri olan III Asteroit Madenciliği ve Meteor Bilimi Çalıştayı; Ege Üniversitesi, Fen Fakültesi, Konferans Salonu’nda, 16 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet BUDAK‘ın açılışını gerçekleştireceği çalıştayda; Türkiye Uzay Ajansı Başkanı Serdar Hüseyin YILDIRIM ve Türkiye Uzay Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Lokman KUZU da konuşmacı olarak yer alacaklar.

Oldukça zengin bir içeriğe sahip olan çalıştay süresince; Prof. Dr. Alim Rüstem Aslan, Doç. Dr. Ozan Ünsalan, Dr. Öğr. Üy. Selçuk Topal, Uzm. Yücel Kılıç, Arkeolog Altay Bayatlı, Halit Mirahmetoğlu, Zafer Emecan, Mehmet Ekin Yalçınkaya gibi birbirinden değerli isimler bilgilerini katılımcılara aktaracaklar.

Kozmik Anafor Astronomi Platformu’nun da destekçi olarak yer aldığı, halka açık ve ÜCRETSİZ gerçekleştirilecek olan bu çalıştaya katılım için gerekli bilgileri http://www.ozanunsalan.com/2019/09/astminmet/ adresinden alıp, kaydınızı gerçekleştirebilir, çalıştay programını, üzerine tıklayıp büyütebileceğiniz aşağıdaki afişten görebilirsiniz.