Türkiye’nin En Büyük ve Güvenilir Astronomi Platformu

Bu sitede yer alan tüm yazılar Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nca korunmaktadır. İzinsiz kullanmak ve kaynak belirtmeden alıntılamak yasal açıdan suç teşkil ettiğinden, ilgili kişiler hakkında Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında hukuki yaptırım hakkımız saklıdır.

 email-icon facebookicn social_twitter_button_blue  

Kozmik Anafor’da yer alan içeriğin kullanımı hakkında bilgi edinmek ve izin almak için bu linke, bizlerin kim olduğu hakkında bilgi almak, künyemizi görmek için bu bağlantıya tıklayınız. Reklam, etkinlik ve duyuru istekleriniz için ise buradan e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Bize, yukarıdaki sosyal medya hesaplarından ulaşabileceğiniz gibi, doğrudan yönetimimiz ile iletişime geçmek için [email protected] mail adresini kullanmanız da mümkün. Ancak, “kamu yararı içeren” reklam ve etkinlik daveti konuları haricindeki talepleriniz için Facebook sayfamız üzerinden mesaj yoluyla iletişime geçmeniz tercihimizdir.

Kozmik Anafor Astronomi Platformu, kamu yararı içeren reklam ve bilimsel etkinlik duyuruları dışındaki taleplere olumlu yaklaşmamaktadır.

Copyright © 2012-2024 Kozmik Anafor Astronomi Platformu