Meade Infinity 80AZ

Yaklaşık Okuma Süresi: 2 Dakika...

Meade Infinity 80AZ, parlak görüntüler yakalayabileceğiniz 80 mm’lik merceği ile ileri seviye başlangıç yapmak isteyenler için uygun bir teleskop.

Büyütme oranını değiştirebileceğiniz 3 adet göz merceği ile birlikte gelen teleskop ile Ay’ın kraterlerini detaylı biçimde incelemekten, Satürn’ün halkalarını görüntülemeye kadar çok geniş bir yelpazede gözlem yapabilirsiniz. Ayrıca mercekli yapısı sayesinde, “ters görüntü” sorunu olmadan güçlü bir karasal gözlem aracı olarak da kullanabilirsiniz.

Manuel kontrollü Alt azimuth kullandığı ve lazer işaretlemeli bulucu dürbünü ile, gökcisimlerine kolaylıkla yönlenip gözleme başlayabilir, beraberinde gelen DVD ile, 10 binin üzerindeki gök cismini tanıyabilirsiniz.

Peşin Fiyatı: 2.230 TL (Kargo ve KDV dahildir)

Satın almak ya da danışmak için aşağıdaki formu kullanabilir, veya  [email protected] mail adresi üzerinden bağlantı kurabilir, bilgi alabilirsiniz.

astromed-siyah-logo-300x64Kozmik Anafor Gökbilim Dükkanı’nda yer alan tüm ürünler, 
Türkiye resmi distribütörü Astromed’in 2 yıl garantisi altındadır.
 

Diğer teleskop çeşitleri için tıklayın… Bu teleskobu sipariş etmek için aşağıdaki formu doldurun.

SATIN ALIN veya DANIŞIN
** zorunlu alanı gösterir

Yazar: Sezar

Kozmik Anafor'un anonim içerik botudur. Misafir yazarların yazılarını girer, duyuruları yapar, gerektiğinde çay kahve ikram eder. Getir götür işlerine bakan ofisboy diyelim en iyisi.