Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali Kayıtları 3 Ağustos’ta Kapanıyor!

Türkiye’nin en büyük astronomi platformu Kozmik Anafor‘un gerçekleştirdiği, yine ülkemizin en büyük iki bilim platformu olan Bilimfili ve Evrim Ağacı‘nın destek verdiği, ülkemizin en eğlenceli bilim platformu BNGL‘nin katılımı; Meade Teleskopları Türkiye Distribütörü Astromed‘in etkinlik organizasyonu, Celestron Teleskopları Türkiye Distribütörü Eyüboğlu‘nun sosyal sorumluluk projesine katkı sağladığı Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali 2018’in katılımcı kayıtları, 3 Ağustos Cuma saat 23:00’da sona erecek.

10 – 11 – 12 – 13 Ağustos‘ta Time Dergisi tarafından mutlaka görülmesi gereken doğa harikaları listesine alınmış olan Antalya Olimpos’ta muhteşem bir doğal çevre içinde gerçekleştirilecek olan Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali 2017, bugüne kadar ülkemizde gerçekleştirilmiş olan en büyük çaplı sivil bilim organizasyonu.

Şimdiye kadar Türkiye’de eşine rastlanmayan ama gelişmiş ülkelerde görmeye alışkın olduğumuz “festival havasında” bir bilim şenliği yaratma düşüncesi ile yola çıkılan organizasyonda Perseid Meteor Yağmuru eşliği altında zengin bir içerik; eğlenceli, keyifli ve bir tatil havasında katılımcılara sunulacak.

Prof. Dr. Günay Taş, Prof. Dr. Osman Demircan, Prof. Dr. Talat Saygaç, Doç. Dr. Ozan ÜnsalanDr. Nazım Kemal Üre,Tevfik Uyar ve Zafer Emecan gibi uzmanlar eşliğinde çok sayıda zengin içerikli sunumun, söyleşinin, atölye çalışmalarının, konserlerin ve teleskoplu gökyüzü gözlem etkinliklerinin, Mehmet ErgünMetin AltundemirDelil GeyikAhmet KahramanŞerif Kürkçüoğlu gibi uzmanlar eşliğinde ise astrofotoğraf çalışmalarının yer alacağı festival hakkında daha detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırabilmek için:

http://ogbf.kozmikanafor.com adresinden gerekli tüm bilgileri alabilir, 3 Ağustos Cuma günü saat 23:00’a kadar kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Etkinlik programını incelemek için ise bu adresi ziyaret edebilirsiniz:
https://www.kozmikanafor.com/olimpos-gokyuzu-ve-bilim-festivali-2018-etkinlik-programi-aciklandi/

image_printPDF Kaydet & Yazdır

Keşfet!

Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali’ne Kayıt ve Katılım Kolaylaştı

Türkiye’nin en büyük astronomi platformu Kozmik Anafor‘un gerçekleştirdiği, yine ülkemizin en büyük iki bilim platformu olan Bilimfili ve Evrim …