Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali’ne Kayıt ve Katılım Kolaylaştı

Türkiye’nin en büyük astronomi platformu Kozmik Anafor‘un gerçekleştirdiği, yine ülkemizin en büyük iki bilim platformu olan Bilimfili ve Evrim Ağacı‘nın destek verdiği, ülkemizin en eğlenceli bilim platformu BNGL‘nin katılımı; Meade Teleskopları Türkiye Distribütörü Astromed‘in etkinlik organizasyonu, Celestron Teleskopları Türkiye Distribütörü Eyüboğlu‘nun sosyal sorumluluk projesine katkı sağladığı Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali 2018’e katılım artık daha kolay.

Özellikle öğrenci gökbilim tutkunlarının katılım ödemesinde yaşadığı sıkıntıları giderme adına girdiğimiz destekçi arayışında, Bilet Antalya firması bu bilim etkinliğine destek vermekten onur duyacağını belirterek bizler için bir kayıt sistemi oluşturdu. Artık www.biletantalya.com üzerinden kredi kartı ve taksit seçeneği ile Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali’ne kayıt yaptırıp katılmak mümkün hale geldi.

10 – 11 – 12 – 13 Ağustos‘ta Time Dergisi tarafından mutlaka görülmesi gereken doğa harikaları listesine alınmış olan Antalya Olimpos’ta muhteşem bir doğal çevre içinde gerçekleştirilecek olan Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali, son 3 yıldır ülkemizde gerçekleştirilmiş olan en büyük çaplı sivil ve bağımsız bilim organizasyonu konumunda.

Festival hakkında detaylı bilgi ve kayıt için: http://ogbf.kozmikanafor.com

Kredi kartı ve taksit imkanını kullanarak kaydolmak için: http://www.biletantalya.com/

Festival etkinlik programını detaylıca incelemek için: https://www.kozmikanafor.com/olimpos-gokyuzu-ve-bilim-festivali-2018-etkinlik-programi-aciklandi/

Olimpos’ta, yıldızların altında görüşmek üzere.
Gökyüzüyle kalın… 

image_printPDF Kaydet & Yazdır

Keşfet!

Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali Kayıtları 3 Ağustos’ta Kapanıyor!

Türkiye’nin en büyük astronomi platformu Kozmik Anafor‘un gerçekleştirdiği, yine ülkemizin en büyük iki bilim platformu olan Bilimfili ve Evrim …