– – Etkinlik, Corona virüse karşı alınan önlemler kapsamında ileri bir tarihe ertelenmiştir ! – –

Gebze Teknik Üniversitesi Havacılık ve Uzay Kulübü’nün bir gelenek haline getirdiği, alanında uzman konuşmacıların katılacağı Uzay Günleri Episode-IV AQUILA etkinliği 14-15 Mart 2020 tarihlerinde Gebze Teknik Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.

Profesyonel ve amatör astronomları bir araya getiren etkinlikte; birbirinden keyifli konferanslar, panel oturumları gerçekleşecek, stand alanı etkinlik boyunca misafirler için açık olacak. Kozmik Anafor Astronomi Platformu’nun da desteklediği, sektörün önde gelen isimlerini uzay severlerle bir araya getirecek olan bu etkinliği, Doç. Dr. İlyas Kandemir açılış konuşmasını yaparak başlatacak.

Ardından Prof. Dr. Mehmet Emin Özel, Ast. Prof. Dr. Erk İnger, Öğr. Gör. Ayhan Tarakçı, Şahin Ekşioğlu, Alp Sirman, TUSAŞ Ekibi, Prof. Dr. Cengiz Toklu ve Prof. Dr. Alim Rüstem Aslan konuşmacı olarak katılacak.

Ulaşım:
Gebze Teknik Üniversitesi yeni devreye giren Marmaray hattı “Fatih – Gebze Teknik Üniversitesi” durağını içinde bulunduruyor. Durakta indikten sonra 5dk yürüyerek etkinlik alanına ulaşabilirsiniz. Etkinliğe katılmak için
bit.ly/UZAYGUNLERI linkinden bilet almanız yeterli.

Gökyüzü ve uzayla kalın!