Bilim ile sahte bilim arasında kalmış konuları ele aldığımız “Bilimin Kıyısında” programımızın 25 Mart Perşembe Saat 21:00’da canlı yayınlanacak bölümde yöneticimiz Hilal Fidan ve Zafer Emecan eşliğinde; Şişme Kozmolojisi ve Çoklu Evrenler konularını konuşacağız. Yayını Youtube kanalımızdaki bu linkten veya aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kozmik Anafor Astronomi Platformu olarak, her zaman popüler bilim platformlarının işbirliği içinde olmasının, ülkemizde bilimin tüm halk tabanında yeterince değer görmesi açısından gerekliliğini dile getiriyoruz ve bildiğiniz gibi ülkemizin BilimfiliGerçek BilimAçık BilimYalansavarDijitalX,  Gelecek Bilimde ve Feza Gezginleri gibi takdir edilesi popüler bilim platformlarıyla, aynı zamanda çok sayıda üniversitenin astronomi, fizik, biyoloji gibi temel bilimler üzerine çalışmalar yapan öğrenci kulüpleriyle her zaman işbirliği içinde oluyoruz.

Unutmayın, popüler bilim platformları ve bilim insanları, birbirleriyle işbirliği içinde olmazlar, yalnız başlarına hareket etmeyi tercih ederlerse, ülkemizde bilim halk tabanında yeterince yaygınlaşamaz ve değer göremez!

Hypatia Bilim‘i Youtube üzerinden takip etmek için bu linke,
Kozmik Anafor‘u Youtube üzerinden takip etmek için ise bu linke tıklayıp abone olabilirsiniz.