KOZMİK ANAFOR
Kozmik Anafor Arşivi Youtube Videoları

Video: Dünya’nın Dönüşünü Neden Hissetmiyoruz?

Bu yazıyı yaklaşık 1 dakikada okuyabilirsiniz.

Kozmik Anafor ve Hypatia Bilim işbirliği içinde hazırladığımız Youtube videomuzda; kendi ekseni etrafında büyük bir hızla dönen Dünya’nın dönüşünü neden hissetmediğimizi anlattık…

Dünya’nın dönüşü sırasında her enlemindeki çizgisel dönüş hızı farklılık gösterir ancak, hiçbir şekilde bunu hissetmeyiz. Bu konuyu işlediğimiz Youtube videomuzu, aşağıdan veya bu linke tıklayarak izleyebilirsiniz. Videomuzu hazırladığımız yazılı kaynağa bu linkten ulaşabilirsiniz.

Hypatia Bilim ve Kozmik Anafor ortaklığında Youtube kanalımızda, yeni çalışmalarımızla sizlerle birlikte olmayı sürdüreceğiz. Kozmik Anafor olarak, her zaman popüler bilim platformlarının işbirliği içinde olmasının, ülkemizde bilimin tüm halk tabanında yeterince değer görmesi açısından gerekliliğini dile getiriyoruz ve bildiğiniz gibi ülkemizin BilimfiliGelecek BilimdeEvrim Ağacı ve Feza Gezginleri gibi takdir edilesi popüler bilim platformlarıyla her zaman işbirliği içinde oluyoruz. Unutmayın, popüler bilim platformları ve bilim insanları, birbirleriyle işbirliği içinde olmazlar, kendi başlarına hareket etmeyi tercih ederlerse, ülkemizde bilim halk tabanında değer göremez!

Hypatia Bilim‘i Youtube üzerinden takip etmek için bu linke,
Kozmik Anafor‘u Youtube üzerinden takip etmek için ise bu linke tıklayıp abone olabilirsiniz.

Hep Daha Fazla Okumak Gerek

Röportaj: Astrofotoğrafçı Mehmet Ergün

Kozmik Anafor

Kozmik Anafor ve Hypatia Bilim, Güçlerini Birleştirdi!

Kozmik Anafor

Video: Reptilian (Sürüngen Uzaylılar) Saçmalığı!

Kozmik Anafor

Video: Kırmızı Cüce Yıldızlar Ne Kadar Cüce?

Kozmik Anafor

Video: Uzay Ne Kadar Soğuk? (Uzayın Sıcaklığı)

Kozmik Anafor

Yıldız Türleri ve Yıldız Sınıflandırması

Kozmik Anafor