KOZMİK ANAFOR
Kozmik Anafor Arşivi Youtube Videoları

Video: Evren Dönüyor Olabilir Mi?

Bu yazıyı yaklaşık 1 dakikada okuyabilirsiniz.

Kozmik Anafor ve Hypatia Bilim işbirliği içinde hazırladığımız Youtube videomuzda; evrenin dönüp dönmediği konusunu ele almaya çalıştık…

Evrende uydular gezegenlerin, gezegenler yıldızların, yıldızlar galaksilerin yörüngelerinde dolanıyor. Peki ya evren dönüyor mu? Bu konuyu işlediğimiz Youtube videomuzu, aşağıdan veya bu linke tıklayarak izleyebilirsiniz. Videomuzu hazırladığımız yazılı kaynağa bu linkten ulaşabilirsiniz.

Hypatia Bilim ve Kozmik Anafor ortaklığında Youtube kanalımızda, yeni çalışmalarımızla sizlerle birlikte olmayı sürdüreceğiz. Kozmik Anafor Astronomi Platformu olarak, her zaman popüler bilim platformlarının işbirliği içinde olmasının, ülkemizde bilimin tüm halk tabanında yeterince değer görmesi açısından gerekliliğini dile getiriyoruz ve bildiğiniz gibi ülkemizin Bilimfili, Rasyonalist, Açık BilimGelecek Bilimde ve Feza Gezginleri gibi takdir edilesi popüler bilim platformlarıyla her zaman işbirliği içinde oluyoruz.

Unutmayın, popüler bilim platformları ve bilim insanları, birbirleriyle işbirliği içinde olmazlar, kendi başlarına hareket etmeyi tercih ederlerse, ülkemizde bilim halk tabanında değer göremez!

Hypatia Bilim‘i Youtube üzerinden takip etmek için bu linke,
Kozmik Anafor‘u Youtube üzerinden takip etmek için ise bu linke tıklayıp abone olabilirsiniz.

Hep Daha Fazla Okumak Gerek

İmkansız Şartların Canlısı: Tardigrad

Merve Yorgancı

NASA Videolarında Görülen “UFO”lar

Zafer Emecan

İnsanlığın Facia İle Başlayan Ay Serüveni: Apollo 1

Sinan Duygulu

Neptün ve Uydusu Despina

Zafer Emecan

Yerçekimsiz Ortamda Cinsellik Ve Üreme

Zafer Emecan

Video: Reptilian (Sürüngen Uzaylılar) Saçmalığı!

Kozmik Anafor