Artık Bundle Haber Uygulamasındayız!

Okuma Süresi: 1 Dakika...
image_pdfimage_print

Bundle, son dönemin en yenilikçi kişisel mobil haber okuma uygulamalarından biridir sizi dünyanın dört bir yanından en popüler haber mecralarının içerikleriyle buluşturur.

Şık tasarımı, kolay kullanımlı arayüzü ve binlerce blog ve web sitesine hızlı ulaşımı sayesinde Bundle size her yönüyle sıradışı bir haber okuma deneyimi sunar.

Türkiye dahil 30’dan fazla ülkede kullanıcılarına binlerce haber kaynağı sunan Bundle, sade tasarımı, haberlere hızlı erişimi ve kullanım kolaylığı ile rakiplerinden ayrışıyor ve kullanıcılarına alışılmışın dışında ayrıcalıklı bir okuma deneyimi sunuyor.

Kozmik Anafor ve Bundle içerik ortaklığı sayesinde Kozmik Anafor artık Bundle Türkiye’de bilim kategorisinde önerilen kaynaklardan biri oldu.

Bundle uygulamasını iPhone ve iPad için App Store’dan, Android telefon ve tabletler için Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

App Store: https://itunes.apple.com/us/app/bundle-terrific-access-to/id830521905?l=tr&ls=1&mt=8

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dwarfplanet.bundle

Daha fazla okumalısınız

Yazar: Zafer Emecan

Bir astronomi işçisi. Kozmik Anafor'un kurucusu, her şeyi ve hiçbir şeyi. İçinden atamadığı gökbilim sevgisini kaleme, klavyeye, araştırmalara dökmeye çalışan, haddini bilen, ama bazen aşan bir amatör astronom.

Keşfet!

Kozmik Anafor’u Feedly Üzerinden Takip Edilebilirsiniz

Kozmik Anafor Astronomi Platformu’nun sitesinde yayınlanan yazıları artık Feedly üzerinden takip edebilirsiniz. Cep telefonu veya …