KOZMİK ANAFOR
Kozmik Anafor Arşivi Youtube Videoları

Video: Diğer Gezegenlerde Mevsimler

Bu yazıyı yaklaşık 1 dakikada okuyabilirsiniz.

Kozmik Anafor ve Hypatia Bilim işbirliği içinde hazırladığımız Youtube videomuzda, Güneş Sistemi’nde yer alan diğer gezegenlerde yaşanan mevsimleri anlatmaya çalıştık…

Mevsimler, sadece Dünya’ya özgü değildir. Mars, Satürn, Merkür gibi diğer gezegenlerde de mevsimler yaşanır. Ancak bu mevsimler, Dünya’da olanlardan çok farklıdır. Bu konuyu işlediğimiz Youtube videomuzu, aşağıdan veya bu linke tıklayarak izleyebilirsiniz. Videomuzun metin versiyonunu ise, bu linkten okuyabilirsiniz.

Hypatia Bilim ve Kozmik Anafor ortaklığında Youtube kanalımızda, yeni çalışmalarımızla sizlerle birlikte olmayı sürdüreceğiz. Kozmik Anafor olarak, her zaman popüler bilim platformlarının işbirliği içinde olmasının, ülkemizde bilimin tüm halk tabanında yeterince değer görmesi açısından gerekliliğini dile getiriyoruz ve bildiğiniz gibi ülkemizin BilimfiliGelecek BilimdeEvrim Ağacı ve Feza Gezginleri gibi takdir edilesi popüler bilim platformlarıyla her zaman işbirliği içinde oluyoruz. Unutmayın, popüler bilim platformları ve bilim insanları, birbirleriyle işbirliği içinde olmazlar, kendi başlarına hareket etmeyi tercih ederlerse, ülkemizde bilim halk tabanında değer göremez!

Hypatia Bilim‘i Youtube üzerinden takip etmek için bu linke,
Kozmik Anafor‘u Youtube üzerinden takip etmek için ise bu linke tıklayıp abone olabilirsiniz.

Hep Daha Fazla Okumak Gerek

Video: Ay; Garip Bir Nesne

Kozmik Anafor

Yıldız Türleri ve Yıldız Sınıflandırması

Kozmik Anafor

Güneş’e Bir Metre Bile Daha Yakın Olsak Ölürdük Safsatası

Zafer Emecan

Video: Lagrange Noktaları; Uzaydaki Konaklama Tesislerimiz

Kozmik Anafor

Video: Olası Uzaylılara Gönderdiğimiz Arecibo Mesajı

Kozmik Anafor

Video: Dünya’nın Dönüşünü Neden Hissetmiyoruz?

Kozmik Anafor