Evet, yine kanıtları olmayan, olsa bile biz zavallı sıradan insanların göremeyeceği, bilemeyeceği, ancak “UFO uzmanlarının” haklarında muazzam bilgilere sahip oldukları bir bilgiyle daha karşınızdayız: Reptilian ırkı!

Not: Bu yazımızın video versiyonunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Ya da aşağı kaydırarak okumaya devam edebilirsiniz…

Efendim, bu Reptilian denilen “uzaylı ırk”, gezegenimizde yaşamakta olup, sürüngen soyundan gelmekte. Kendilerini göremeyişimizin nedeni ise, çok zeki ve çok gelişmiş olan bu ırkın, şekil değiştirerek fark edilmesi mümkün olmayan biçimde aramıza karışması.

Yani adamlar aşmışlar, uçmuşlar, insan kılığına giriyorlar. Sen, zavallı ilkel Dünyalı, acizliğine yan! Ayrıca, çok gizli yeraltı şehirlerinde yaşıyorlar ve bu nedenle kendilerini göremiyoruz.

Başka bir yıldız sisteminden gelmiş Reptilianlar belki de yeşil değildir. Bilemeyiz, görenimiz yok çünkü...
Başka bir yıldız sisteminden gelmiş Reptilianlar belki de yeşil değildir. Bilemeyiz, görenimiz yok çünkü…

Bu çok zeki ırkımız hakkında, tahmin edeceğiniz üzere çok az sayıda kişi yeterli bilgiye sahip. Onlar da, parası neyse ödemeniz karşılığında size Reptilianlar hakkında bilgi veriyor, üstüne de ışık, sevgi vb. nutuklar çekiyorlar kitaplarında, seminerlerinde, toplantılarında vs vs… İsim de güzel bu arada ama; Reptilian! Havalı duruyor, ağza oturuyor, dolu dolu Reptilian! Schweinsteiger der gibi böyle. Neyse, konumuza dönelim.

Reptilian meselesinin ortaya çıkışı 1930’lara dayansa da, yaygın bir “inanç” haline gelmesi ve ufocu sahtekarların geçim kaynağı haline dönüşmesi son 30-35 yılda gerçekleşti diyebiliriz. Şimdi UFO’cu zevatın bakış açısından Reptilian nedir bir bakalım:

Bu yaratıklar, üç metreyi aşabilen boylara sahip, pullu derileri olan, sürüngenimsi varlıklar. Yani, orjinal görünüşleri öyle ama, kolaylıkla şekil değiştirebildikleri için kimse onları öyle göremiyor. Bu yaratık arkadaşlarımız sinsi biçimde Dünya’nın her yanına yayılmışlar. Aralarında politikacılar, şarkıcılar, bilim insanları, felsefeciler, hatta inşaat ameleleri, temizlik işçileri bile var. Yaratıklarımız, tam da tahmin edeceğiniz gibi, aslında gizlice gezegenimizi ve insanlığı yönetiyorlar.

gorn-kirk
Ah be Gorn, Kaptan Kirk’ü alt etmek kolay mı sandın? Sen bu işleri oyun mu sandın?

Biz bunların varlığından haberdar olamıyor, gizli niyetlerini anlayamıyoruz. Bizi yönettiklerinden de haberdar değiliz. Niçin? Çünkü Reptilianlar çok zeki, çok gelişmiş… Hayır! Biz salağız, çok ilkeliz. O yüzden bize Reptilianları anlatacak çok zeki UFO’culara paraları bayılıp seminerlerine gitmeliyiz. Niçin? Çünkü onlar aydınlanmış, biz karanlıktayız.

İnsanlık tarihine baktığınızda, yarı insan yarı sürüngen bir çok mitolojik yaratık görebilirsiniz aslında. Reptilian fikrinin çıkış kaynağı ve kanıtlarından biri de bu. Bakın diyorlar, insanlık tarihinde de var, kesin gerçek… Yani aslında, mitolojilerde yarı köpek, yarı insan, yarı balık yarı insan, yarı karga yarı insan, yarı at yarı insan yaratıklar da var ama onları bir kenara bırakın. Reptilian önemli, onlar şekil değiştiriyor, onlar sinsi, onlar uzaylı. At da var diyorsunuz UFO’culara ama yarı at uzaylı mı olur? Olmaz. O halde mitolojide uzaylı varsa, kesin Reptilianlardır.

reptian-jam-hadar
Bilim kurguda insanımsı sürüngen çok… Alın size Star Trek DS9’dan Jam Hadar…

Binbir çeşit uzaylı türünün arz-ı endam ettiği bilim kurgu yapıtlarında da sürüngenimsi varlıklara rastlıyoruz. Bunlardan en ünlüsü, Uzay Yolu Orjinal Seri’de Kaptan Kirk’ün bir gezegende bir başına kalıp mücadele etmek zorunda kaldığı Gorn karakteri. Gorn zeki, Gorn güçlü, Gorn kötü… Tabii bu karakteri UFO’cular bilmez. Çünkü onlar Visitors (V) dizisini izlediler. Orada aradıkları her şey var, insan kılığına girmiş yeşil sürüngen yaratıklar: Reptilianlar! Haa bir de Doctor Who’daki yeraltında yaşayan insanımsı sürüngenler var, Doktor’a saygı, unutmayalım…

80’lerdeki bu Visitors dizisi sonrasında Reptilian efsaneleri alıp başını gidiyor. David Icke denilen bir adam var; Reptilian zırvalığına inananların piri, şahı, üstadı… İşte bu eleman, Reptilian efsanesini alıyor, geliştiriyor. Dediğine göre, bu yaratıklar Alpha Draconis isimli bir yıldız sisteminden gelmişler.

visitors-reptilian
Visitors (V) dizisinden bir sahne. Bakın, maskesini sıyırınca altından Reptilian çıkıyor (Bunu arkadaşınızda denemeyin).

Alpha Draconis, Thuban olarak da bilinen ve çıplak gözle görülebilen bir yıldız sistemi. Güneş’in yaklaşık 2.5 katı kütleye sahip iki A tayf sınıfı yıldızdan oluşuyor. Sistem çok genç, yıldızlar birbirine çok yakın ve sistemin yaydığı enerji Güneş’in 120 katından biraz fazla. Thuban, yaşam için en düşmanca yerlerden biri aslında. Normalde burada zeki bir hayatın gelişmesi, barınması mümkün değil. Ancak, sallamak bedava olduğu için rahvan gitsin deyip burayı uydurmuşlar.

Ne diyorduk, bizim UFO’cu zevata göre Reptilianlar gezegenimizi kontrol etmeye, yönetmeye çalışan, aramızda gezinen ama bizim farkedemediğimiz sürüngen, soğukkanlı yaratıklar. Çok gizli örgütler kurarak bizleri kontrol etmeye çalışıyorlar. Yeraltında şehirleri falan var. Büyük ihtimalle uzay gemileri de vardır bunların ve ara sıra gezegenlerine gidip geliyorlardır.

En güzeli Doctor'un reptilianı. En azından kötü biri değil.
En güzeli Doctor Who’nun Reptilianı. En azından kötü biri değil.

Ama korkmayın, sabahları uyandıklarında kendilerine “bugün ışık ve sevgi için ne yaptın?” diye soran UFO’cu zevat bize başka bir bilgi daha veriyor: Dünya’da yine gizlice takılan bir ırk daha varmış ve bizi Reptilianlardan korumaya çalışıyorlarmış. Bunu niye yapıyorlar bilmiyoruz ama aralarında ciddi ciddi savaş yaşanıyormuş bunların. Biz görmüyoruz tabii. Niye? Çünkü biz salağız.

Şimdi başınızı çaktırmadan çevirin ve yanınızdaki arkadaşınıza, sevgilinize, annenize şöyle bir göz ucuyla bakın… O bir Reptilian olabilir!!

Hazırlayan: Zafer Emecan
Bu yazımız, sitemizde ilk olarak 29 Aralık 2015 tarihinde yayınlanmıştır.