KOZMİK ANAFOR
Kozmik Anafor Arşivi Sahte Bilim

Bilim Soslu Uydurmalar – 1

Bu yazıyı yaklaşık 1 dakikada okuyabilirsiniz.

Çok “bilim“sel konuşuyor gibi görünerek de dilediğiniz gibi saçmalayabilirsiniz. Bunu yapan Dünya’da ve ülkemizde binlerce sahte bilimci var.

Üstelik bu saçmalıklarla kitaplar yazıp, konferanslar verip kamyon yüküyle para kazanıyorlar. Bu kısa yazımızda minik bir örnek de biz uyduralım:

Zaman Makinası:
“Rezonansi, induktif alanlarin etkisine bagli olarak degisen, boyut ve mekan sabitlerinin degistirilebildigi esasina gore hakete edip quantum seviyesinde yaratilan dalgalanmalardan yararlanip bunu makro boyutlarda elde etme gayesi guden, aslen gravitional dengede yaratilan ani degisiklikleri kontrol edip kozmik zaman okunun tersinmesine yonelik etkiler olusturmaya calisan teorik makinalardir. Açıkcası bir karadeliğin olay ufkunun insani boyutlarda bir kopyası olarak nitelemek daha doğru olur.”

Şimdi her kelimesi ile uydurma olan bu metni, bu veya buna benzer bir fotoğrafla birlikte paylaşıp, bir de sözün sahibine Nikola Tesla gibi bir isim uydurun. “Zaman makinası keşfedildi, NASA, ABD biliyor ama FBI halktan gizliyor” gibi bir şey daha ekleyin. Yeterince ısrarcı olursanız, buna inanacak en az 1 milyon insan bulabilirsiniz.

Zafer Emecan

Hep Daha Fazla Okumak Gerek

Uzaylı Otopsisi Safsatası

Zafer Emecan

Basında Yeniden Marduk Zırvalıkları Başladı

Zafer Emecan

NASA Videolarında Görülen “UFO”lar

Zafer Emecan

HAARP ve Depremi Bilinmeyene Bağlama Saplantısı

Zafer Emecan

İspat Yükümlülüğü: Argumentatum Ad Ignorantiam/Cehalete Başvurma

Kozmik Anafor

Meteorlardaki Uzaylı Bakteri Fosilleri

Zafer Emecan