KOZMİK ANAFOR
Kozmik Anafor Arşivi Sahte Bilim

Bilim Soslu Uydurmalar – 1

Bu yazıyı yaklaşık 1 dakikada okuyabilirsiniz.
Latest posts by Zafer Emecan (see all)

Çok “bilim“sel konuşuyor gibi görünerek de dilediğiniz gibi saçmalayabilirsiniz. Bunu yapan Dünya’da ve ülkemizde binlerce sahte bilimci var.

Üstelik bu saçmalıklarla kitaplar yazıp, konferanslar verip kamyon yüküyle para kazanıyorlar. Bu kısa yazımızda minik bir örnek de biz uyduralım:

Zaman Makinası:
“Rezonansi, induktif alanlarin etkisine bagli olarak degisen, boyut ve mekan sabitlerinin degistirilebildigi esasina gore hakete edip quantum seviyesinde yaratilan dalgalanmalardan yararlanip bunu makro boyutlarda elde etme gayesi guden, aslen gravitional dengede yaratilan ani degisiklikleri kontrol edip kozmik zaman okunun tersinmesine yonelik etkiler olusturmaya calisan teorik makinalardir. Açıkcası bir karadeliğin olay ufkunun insani boyutlarda bir kopyası olarak nitelemek daha doğru olur.”

Şimdi her kelimesi ile uydurma olan bu metni, bu veya buna benzer bir fotoğrafla birlikte paylaşıp, bir de sözün sahibine Nikola Tesla gibi bir isim uydurun. “Zaman makinası keşfedildi, NASA, ABD biliyor ama FBI halktan gizliyor” gibi bir şey daha ekleyin. Yeterince ısrarcı olursanız, buna inanacak en az 1 milyon insan bulabilirsiniz.

Zafer Emecan

Hep Daha Fazla Okumak Gerek

Piramitler Uzaylılar Tarafından Mı Yapıldı?

Zafer Emecan

Video: Reptilian (Sürüngen Uzaylılar) Saçmalığı!

Kozmik Anafor

Hawking’in; “Evrenin Tanrı’ya İhtiyacı Yok” Sözleri Ve Bilimin Bakış Açısı

Zafer Emecan

“UFO Uzmanları” Ne Derece Güvenilir?

Zafer Emecan

Reptilian (Sürüngen Uzaylılar) Zırvalığı

Zafer Emecan

UFO’cu Sahtekarların Gözdeleri: Sirius, Dogon Kabilesi ve Pleiades

Zafer Emecan