Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali
Görsel telif: Free Clip Art Collection

Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali Müzisyen / Sanatçı Çağrısı

Ülkemizin en büyük astronomi ve bilim festivali olan Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali çağrıları, sanatçı gökbilim tutkunları için de devam ediyor.

Festivalimizin gündüz ve gece devam edecek olan “bilim tabanlı” eğlence ayağı için sanatçı (müzisyen, tiyatrocu, ressam veya tüm sanat erbabı) astronomi tutkunları, Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali 2018’e başvuru yapabilir. Başvurularında icra ettikleri sanat alanını ve astromi bilimine yakınlıkları ile ilgili bilgi vererek başvurann tüm sanatçı dostlarımızı misafir etmekten ve bilim tutkunlarıyla birlikte olmalarını görmekten mutluluk duyacağız.

Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali, bilimsel etkinliklerin yanında katılımcıların eğlenebileceği veya sanatla iç içe olabileceği etkinliklere de sahne olmakta. O nedenle, festivalimizde yer almak isteyen tüm gökyüzü ve bilim tutkunu sanatçı dostlarımız, gerçekleştirmek istedikleri faaliyetler ve kendileri hakkında bilgiyi, 15 Nisan 2018 tarihine kadar “sanat alanında yer almak istiyorum” başlığı ile [email protected] adresine ileterek başvurabilirler.

Başvurular sonucu kabul edilen sanatçı bilim tutkunu dostlarımız;  30 Nisan 2018 tarihinde gönüllü çalışan ve uzman eğitmen başvuruları ile birlikte açıklanacaktır.

Türkiye’nin en büyük, en geniş katılımcılı ve en eğlenceli astronomi ve bilim etkinliğinde, tüm gökyüzü ve bilim tutkunlarıyla görüşmek üzere…

Önemli Not: Katılımcı kayıtları henüz başlamadı!
Bu duyurumuz, festival organizasyonunda yer almak isteyen sanatçılar içindir. Festivale katılmak isteyen ve kontenjanı 500 gökbilim tutkunu olarak belirlenmiş olan katılımcılarımız için kayıtlarının başlangıç tarihi Mayıs 2018’de açıklanacaktır. Ülkemizin en büyük ve en eğlenceli gökbilim festivalinde görüşmek üzere; bilim ve gökyüzüyle kalın…

image_printPDF Kaydet & Yazdır

Yazar: Sezar

Kozmik Anafor'un anonim içerik botudur. Misafir yazarların yazılarını girer, duyuruları yapar, gerektiğinde çay kahve ikram eder. Getir götür işlerine bakan ofisboy diyelim en iyisi.

Keşfet!

Olimpos Gökyüzü ve Bilim Festivali Kayıtları 3 Ağustos’ta Kapanıyor!

Türkiye’nin en büyük astronomi platformu Kozmik Anafor‘un gerçekleştirdiği, yine ülkemizin en büyük iki bilim platformu olan Bilimfili ve Evrim …